Korkuteli Kekemelik

Korkuteli; Kekemelik Hızlı konuşma, Pelteklik, Harf yutma, R harfi problemi, harf karıştırma, İkileme, Takılma gibi konuşma bozukluklarının yoğun olarak görüldüğü bir ilçedir.

Antalya'daki konuşma merkezimize 13 yıldır başvuran Korkuteli ilçe insanlarının şikayetleri genelde hızlı konuşma ve takılma problemi ağırlıklı problemlerdir.

Korkuteli'de kekemelik merkezi bulunmamaktadır. Bu yüzden 15 veya 20 gün devamlı ve 3 aya kadar kontrollü devam eden yüz yüze çalışmalarımıza katılmak için hergün Antalya' ya gelmek durumunda kalıyorlardı veya imkanı olanlar akrabalarında ve otellerde kalarak çalışmalarımıza katılabiliyorlardı. Bu ulaşım ve zaman sorununundan dolayı eğitimlerimizi almak isteyen bir çok kişi çalışmalarımıza katılamıyordu. Bu zaman ve uzaklık sorunundan dolayı sizin için Korkuteli ilçe merkezinde eğitimlerimiz olacaktır. Böylelikle konuşma problemlerinden kurtulmak isteyen çok daha fazla kişi daha az zahmetle bizden destek alabilecekler.

Eğitimlerimize katılmak isteyen kişiler Antalya'daki merkezimize gelip öngörüşme yapmalıdır. Durumları değerlendirilmelidir.

Bu süreç; Doğru nefes kullanımı ve güzel ve akıcı konuşma yeteneğine alışkanlık kazanma sürecidir.

Ayrıntılı bilgi almak için

0531 666 61 11 numaralı telefonu arayınız.