Antalya Kekemelik

Antalya kekemelik merkezi olarak 12 yıldır hizmetinizdeyiz. Kekemelik başta olmak üzere tüm konuşma problemlerinize etkili ve kalıcı çalışmalarımızla çözüm üretiyoruz.

Antalya; Hızlı konuşma, Pelteklik, Harf yutma, R harfi problemi, harf karıştırma, İkileme, Takılma gibi konuşma bozukluklarının yoğun olarak görüldüğü bir ildir.

Antalya'daki konuşma merkezimize 12 yıldır başvuran ilçe insanlarının şikayetleri genelde hızlı konuşma ve takılma problemi ağırlıklı problemlerdir.

Okul ve çalışma şartlarından dolayı çalışmalarımıza katılamayanlar için Kontrollü Uzaktan Eğitim Sistemini geliştirdik. böylelikle konuşma problemlerinden kurtulmak isteyen çok daha fazla kişi daha az zahmetle merkezimizden yararlanabileceklerdir.

Kontrollü Uzaktan eğitim almak isteyen kişiler merkezimize gelip detaylı bir bilgilendirme, öngörüşme ve testlerden geçtikten sonra eğer kişi eğitim almaya karar verirse on iki yıllık süreçte kendi oluşturduğumuz çalışma programının detaylarını öğrenmek için çalışma kitapçığımızı da kullanarak iki saat süren temel eğitim çalışmalarımıza katılıp burada öğrendiği bilgileri bir hafta boyunca evinde her gün 2 saat boyunca uygulamalı ve bize günlük olarak raporlamalıdır. Bir haftanın sonunda merkezimize tekrar kontrole gelmeli ve kişinin durumu tekrar değerlendirilmeli eksiklerine göre bir çalışma programı hazırlanmalıdır. Yeni nefes ve güzel konuşma alışkanlığımızı kazanmak için bu süreç en az 4 hafta yoğun bir şekilde devam edecektir. Sonrasında biraz daha rölanti bir çalışma ve haftalık kontrol sistemiyle eğitime başladığımız günden 3 aya kadar çalışmalarımız uygulanmaya devam edecektir. Kontrol günleri eğer çalışıyorsanız veya eğitim görüyorsanız pazar günleri hariç sizin müsait olduğunuz herhangi bir güne göre belirlenebilmektedir. Eğitim alan kişiler çalışma sürecinde önceden belirlenmiş zamanlarda merkezimizi arayıp detaylı bilgi alabilmektedir.

Kısacası bu süreç; Doğru nefes kullanımı ve güzel ve akıcı konuşma yeteneğine alışkanlık kazanma sürecidir.

Ayrıntılı bilgi almak için

0531 666 61 11 numaralı telefonu arayınız.