Fethiye Kekemelik

Fethiye; Kekemelik Hızlı konuşma, Pelteklik, Harf yutma, R harfi problemi, harf karıştırma, İkileme, Takılma gibi konuşma bozukluklarının yoğun olarak görüldüğü bir ilçedir.

Antalya'daki konuşma merkezimize 13 yıldır başvuran ilçe insanlarının şikayetleri genelde hızlı konuşma ve takılma problemi ağırlıklı problemlerdir.

Malesef Fethiye'de kekemelik merkezi yoktur. Bu yüzden 15 veya 20 gün devamlı ve 3 aya kadar kontrollü devam eden yüz yüze çalışmalarımıza katılmak için hergün Antalya' ya gelmek durumunda kalıyorlardı veya imkanı olanlar akrabalarında ve otellerde kalarak çalışmalarımıza katılabiliyorlardı. Bu ulaşım ve zaman sorununundan dolayı eğitimlerimizi almak isteyen bir çok kişi çalışmalarımıza katılamıyordu. Bu zaman ve uzaklık sorunundan dolayı sizin için Fethiye merkezde 22 mart 2022 tarihinde geçici süreli eğitimlerimiz yapılacaktır. Böylelikle konuşma problemlerinden kurtulmak isteyen çok daha fazla kişi daha az zahmetle bizden destek alabilecekler.

Fethiye'de eğitim almak isteyen kişiler geçici merkezimize gelip detaylı bilgilendirme, ön görüşme ve testlerden geçtikten sonra eğer kişi eğitim almaya karar verirse eğitimlerimize hemen katılabilmektedir. katılım yaşı 6 yaş ve 56 yaş arası zekasal, bedensel ve sağlıksal problemi olmayan herkes katılabilir.

Kısacası bu süreç; Doğru nefes kullanımı ve güzel ve akıcı konuşma yeteneğine alışkanlık kazanma sürecidir.

Ayrıntılı bilgi almak için

0531 666 61 11 numaralı telefonu arayınız.